تبلیغات
COMPUTER STATION - مطالب بهمن 1386
The Jacket | فیلم ,

 

عنوان فارسی: جلیقه ( ژاکت ) ( The Jacket )
جمله ی تبلیغاتی: Terror has a new name
محصول سال: 2005 ( اولین عرضه در January 23 ) 
ژانر: درام ،  فانتزی ،  مهیج  
به کارگردانی: John Maybury
فیلم نامه: نوشته‌ی Tom Bleecker ، Marc Rocco ، Massy Tadjedin
با هنرمندی:
Adrien Brody     در نقش    Jack Starks
Keira Knightley     در نقش    Jackie Price
Kris Kristofferson     در نقش    Dr. Thomas Becker
Jennifer Jason Leigh     در نقش    Dr. Beth Lorenson
Kelly Lynch     در نقش    Jean Price
Brad Renfro     در نقش    The Stranger
Daniel Craig     در نقش    Rudy Mackenzie
Steven Mackintosh     در نقش    Dr. Hopkins
Brendan Coyle     در نقش    Damon
Mackenzie Phillips     در نقش    Nurse Harding
Laura Marano     در نقش    Young Jackie
Jason Lewis     در نقش    Officer Harrison
Richard Dillane     در نقش    Captain Medley
Jonah Lotan     در نقش    Intern #1
Angel Coulby     در نقش    Intern #2  
آهنگساز: Brian Eno 
محصول مشترک: USA ، Germany 
لوکیشن ها: 
Bangour Village Hospital, Dechmont, West Lothian, Scotland, UK
Bearsden, East Dunbartonshire, Scotland, UK
Glasgow, Strathclyde, Scotland, UK
زبان: English  
تصویر: رنگی  
صدا: DTS ، SDDS ، Dolby Digital  
رده بندی سنی:  R  افراد زیر ۱۷ سال با همراهی والدین تماشا کنند.  
زمان فیلم: 103 دقیقه


خلاصه داستان:
جک استارک سرباز جنگ خلیج با زخمی در سر، به کشورش باز می گردد. با وجود این که هیچ فامیلی ندارد تصمیم می گیرد در دهکده زادگاهش اقامت کند. در آنجا متهم به قتل یک مامور پلیس می شود، اما او دچار فراموشی شده و هیچ چیز را به یاد نمی آورد، از این رو در تیمارستانی بستری می شود. تیمارستان توسط دکتر بکر اداره می شود، که آزمایش ها و روش های او برای مداواها بیماران ترسناک به چشم می آید. به استارک ژاکتی می پوشانند که قدرت تکان خوردن را از وی سلب می کند و در سالن اجساد می گذارند. استارک در عالم خیال به آینده سفر می کند و در می یابد که در طول چند روز آتی خواهد مرد. وقتی بیدار می شود با جکی که قرار بوده در آینده آشنا شود، روبرو می شود و برای کشف حقیقت تلاش می کند.


نقد فیلم:

جک استارکس یکی از کهنه کاران ارتش آمریکاست که بعلت اصابت تیری به سرش ٬ او را به اردوگاه صحرایی ورمونت می برند ولی در آنجا متوجه می شوند که جک نمرده ولی حافظه اش را از دست داده است. بعد از دو سال یعنی در سال 1993 طی جریانی او را محکوم به قتل یک پلیس می کنند. او چیزی از آن صحنه به یاد نمی اورد و به همین خاطر روانه یک بیمارستان روانی می شود تا تحت درمان دکتر بکر مداوا شود ‍‍٬ ولی آقای دکتر برای درمان روش های خاص خودش را دارد ٬ بدین صورت که با خوراندن داروهای اعتیاد آور و زندانی کردن بیماران در پوششی ژاکت مانند و سپس قرار دادن آنها در یک کشوی غسال خانه قصد دارد که آنها خاطرات بد گذشته شان را به یاد بیاورند و به این طریق درمان شوند. ولی جک بجای به یاد آوردن خاطرات قبلیش به سال 2007 میرود ! او در سال 2007 متوجه می شود که در سپتامبر سال 1993 فوت کرده است ! یعنی درست ۴ روز بعد از زمانی که واقعا در آن قرار دارد و در کشوی غسالخانه به سر می برد ! ولی او باید چگونگی و کسی که او را به قتل رسانده پیدا کند تا شاید بتواند جلوی مرگش را بگیرد. در این راه همان دختری که در سال 1993 ملاقات کرده بود و حالا در سال 2007 بزرگ شده و جک او را ملاقات می کند به او کمک می کند ٬ ولی آیا او می تواند جلوی سرنوشت را بگیرد یا خیر ؟

آدرین برودی در نقش جک استارکس

فیلمی که به عقیده خیلی از منتقدان یکی از هوشمندانه ترین و تفکر برانگیز ترین و در عین حال زیباترین تریلرهایی است که در این چند سال اخیر ساخته شده است. این فیلم در ژانر هیجانی قرار گرفته است ولی یک تفاوت اساسی با دیگر فیلمهای این ژانر دارد و آن هم این است که بر عکس دیگر فیلمهای هیجانی بیش از اینکه هیجانش به خاطر اکشن فیلم باشد به خاطر حالت مرموزانه و نسبتا پیچیده و در عین حال قابل فهم فیلم است که از این نوع فیلمها می توان به 21 گرم ( 21Grams ) که علاوه بر تصاحب جایزه بهترین بازیگر نقش دوم مرد ٬ در 1- 2 رشته دیگر هم نامزد اسکار بود ٬ اشاره کرد.
این فیلم در ژانر فیلمهای سفر زمانی هم قرار می گیرد و همین سفرهاست که باعث القای هیجان به بیننده میشود.
از نکات جالب فیلم میتوان اشاره داشت به ایرانی بودن یکی از نویسندگان این فیلم به نام Massy Tadjedin که البته نقش یکی از شخصیتهای محوری فیلم که یک پسر ۱۲ - ۱۱ ساله ایرانی به نام بابک یزدی است ( البته در سایت IMDB کنار اسم این بازیگر نوشته شده است Babak/Iraqi boy اما به نظر ایرانی تبار است ) را بر عهده داشته و اتفاقا یکی از بهترین بازیهای فیلم را ارائه کرده است !
نقطه ضعف اصلی فیلم ٬ فیلم برداری آن است که به سبک موزیک ویدئوهای MTV پر شده که مطمئنا همه شما می دانید که به چه سبک و سیاقی هستند ٬ باعث گیج شدن و سردرگمی بیننده شده و بیننده نمی تواند یک برداشت بلند از سکانسی خاص داشته باشد. البته کاتهای سریعی که تدوین گر به فیلم داده است به طور حتم تاثیر بسزایی در این امر داشته ٬ بخصوص در صحنه هایی که جک در کشوی غسال خانه به سر می برد !
و اما جالب ترین جمله ای که در مورد این فیلم خوانده ام از بیژن اشتری نویسنده مجله دنیای تصویر بود :

خدا کند هیچ شکنجه گری این فیلم را نبیند چون حبس شدن در یک کشویی که آدم اصلا نمی تواند در آن تکان بخورد واقعا وحشتناک است و بقول وی زندان انفرادی در مقابل چنین مکانی همانند سوییت هتل هیلتون خواهد بود !

کیرا نایتلی در نقش جکی پرایس و آدرین برودی در نقش جک استارکس

اگر خواسته باشیم در مورد بازیهای فیلم صحبت کنیم ٬ آدریان برادی ( Adrien Brody ) با اینکه به شخصه علاقه ای به او بعد از کاری که با هالی بری ( Halle Berry ) در اسکار 2004 انجام داد ندارم ( ابتدا مارک والبرگ و کالین فارل برای نقش جک انتخاب شده بودند ولی در نهایت نقش به برادی رسید ) بازی بدی از خودش نمایش نداده ٬ بخصوص در صحنه هایی که داخل کشو است واقعا عالی بازی کرده و توانسته شکنجه ی روحی که در حال گذراندن آنست را به خوبی به تماشاگر انتقال دهد ٬ به خصوص در صحنه ای که نمی تواند حرکت کند و فقط میتواند اشک بریزد ...
به عقیده برخی از منتقدان همین ارتباط هایی که از طریق چشم هایش با ببیننده برقرار می کند باعث اثر گذاری بسیار زیاد این فیلم و القای عذابی که می بیند به بیننده می شود.البته در صحنه های پایانی فیلم اصلا نمی تواند عشق فراوان خودش را به جکی نشان دهد. عشقی که از همان نگاه اول در او بوجود آمد و ادامه پیدا کرد ...
ولی باز هم باید متذکر شوم که برادی در این فیلم به بهترین نحو از کارها و ادا و اطوارهای غیر عادی و مختص به خودش برای ایفای نقش جک استفاده کرده و کاملا توانسته از عهده نقش آدمهایی که در ابتدا دیووانه نیستند ولی به علت رفتن به تیمارستان دیوانه می شوند برآید.

آدرین برودی در نقش جک استارکس


اما در مورد کیرا نایتلی با این اذعان که بدون شک یکی از زیباترین زنهای هالیوود است ( علی رغم عدم تناسب بدنی ! ) بخصوص به خاطر قیافه بسیار شرقی ٬ سمپاتیک و دوست داشتنی که دارد ( از انتخاب شدنش برای ایفای نقش در فیلم غرور و تعصب هم می توانیم این نتیجه بگیریم ) در این فیلم می توان گفت بازی چندان جالبی از خود به نمایش نگذاشته به خصوص این که او هم اصلا نمی تواند عشق سرشارش به جک را به بیننده القا کند ٬ یعنی برای بیننده قابل قبول نیست که این دختر نمی تواند حتی یک لحظه دوری جک را تحمل کند ! وی حتی برای عهده دار شدن نقش جکی خودش را دچار مسمومیت کرد تا بتواند به خوبی الکلی بونش را نشان بدهد و مستقیما از سر صحنه فیلم برداری شاه آرتور ( King Arthur ) برای این فیلم روانه شده بود.

Keira Knightley in Warner Independent Pictures' The Jacket 

کیرا نایتلی در نقش جکی پرایس


شاید از بهترین بازیهای این فیلم بتوان به بازی Jennifer Jason Leigh در نقش دکتر لورنسن اشاره کرد که در سطح بالاتری نسبت به دو سه بازیگر دیگر این فیلم قرار دارد.
اما یکی از نقاط قوت اصلی فیلم موسیقی متن آن است که اثر موسیقی دان معروف Brian Eno است که اگر بخواهیم از آثار معروف او نام ببریم می توانیم به موسیقی متن فیلم های :
Se7en - Heat - Moulin Rouge - Traffic - Lost Highway - 28 Days Later... - Secret Window - Cast Away و …. اشاره کنیم که تقریبا از ۳۰ فیلمی که موسیقی متن آنها را کار کرده ٬ ۲۷ تای انها از IMDB امتیازی بالاتر از 6 گرفته اند که البته مشخص کننده سطح بالای آثار این هنرمند می باشد.


برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید از همکاری شما ممنونیم

برای دریافت جدیدترین مطالب این وبلاگ در قسمت سمت راست وبلاگ (خبرنامه) ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید

سایت DaneshCom از تمامی عزیزانی که در زمینه وبلاگ نویسی مهارت دارند دعوت به همکاری در این سایت میکند

admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod
نوشته شده توسط میلاد در دوشنبه 22 بهمن 1386 و ساعت 09:02 ق.ظ
تاثیر افت جهانی قیمت لپ‌تاپ بر بازار داخلی | خبر ,

لپ‌تاپ ارزان شد

بازار دیجیتال- در حالی‌كه نمایندگی‌های فروش لپ‌تاپ از افت قیمت لپ‌تاپ طی دو هفته اخیر خبر می‌‌دهند. برخی از فروشندگان از ثبات و حتی رشد قیمت این كالا در بازار خبر می‌دهند.

opupPic('1455/28-01.jpg ')">


طبق اعلام نمایندگی‌های فروش، لپ‌تاپ از دسته كالاهایی است كه نسبت به تجهیزات كامپیوتری از روند نزولی بیشتری در قیمت‌ها برخوردار است و افت جهانی قیمت این كالا كه زاییده رشد تكنولوژی، ارتقای قابلیت‌ها و ورود مدل‌های جدید به بازار است، بر روند قیمت‌ها در بازار داخلی نیز تاثیر گذار است.بنی‌كریمی، كارشناس فروش ارتاك، نمایندگی فروش لپ‌تاپ‌های Toshiba،Dell وfujitsu Siemens در این زمینه می‌گوید:‌طی ده سال اخیر به دلیل رشد سرعت تولید نوت‌بوك توسط شركت‌های تولید‌كننده،‌ عرضه‌ مدل‌های جدید و ظهور برند‌های جدید در بازار شاهد افت قیمت جهانی این كالا بوده‌ایم كه این روند در بازار داخلی تحت تاثیر جریان‌های مختلفی چون تغییر نرخ واردات لپ‌تاپ، افزایش یا كاهش عرضه لپ‌تاپ به بازار و ... دستخوش تغییر و تحولات موقتی می‌شود. اما به هر حال این روال به حالت طبیعی باز می‌گردد.
وی معتقد است، طی چندماه اخیر مشكلات مربوط به ترخیص لپ‌تاپ از گمرگ جمهوری اسلامی، اخبار مربوط به تغییر نرخ واردات لپ‌تاپ و ... رشد قیمت این كالا را در پی داشت كه این رشد قیمت موقتی بود و در حال حاضر قیمت‌ها به روال طبیعی بازگشته است.
وی می‌گوید: طی دو هفته اخیر نیز نرخ برخی از مدل‌ها كاهش و نرخ مدل‌های ارتقا‌یافته تا حدودی افزایش یافته است.شفیعی كارشناس فروش زیگورات، نمایندگی فروش لپ‌تاپ‌های Dell نیز از افت قیمت انواع لپ‌تاپ‌ طی دو هفته اخیر خبر داد و گفت: افت قیمت لپ‌تاپ یك جریان طبیعی است كه به علت افت قیمت جهانی این كالا رخ می‌دهد.
وی مدل 1520 از سری inspiron را یكی از لپ‌تاپ‌های پرفروش این شركت معرفی كرد كه با افت 30هزار تومانی قیمت مواجه شده است.
نگاران نمایندگی فروش لپ‌تاپ‌های IBM نیز از توقف لپ‌تاپ‌هایش در گمرك جمهوری اسلامی خبر داد.
نظرپناه، كارشناس فروش این شركت گفت: البته مشكل ترخیص لپ‌تاپ‌ها تا حدودی حل شده است و لپ‌تاپ‌های این شركت تا هفته آینده وارد بازار داخلی می‌شوند.
ایران رهجو، داتیس هزاره و... نیز از نمایندگی‌های فروشی هستند كه از ثبات قیمت لپ‌تاپ‌هایشان طی دو هفته اخیر خبر دادند.
ابطحی یكی از فروشندگان لپ‌تاپ در پاساژ پایتخت نیز از ثبات قیمت لپ‌تاپ در بازار طی دو هفته اخیر خبر می‌دهد.این در حالی است كه شایق یكی دیگر از فروشندگان لپ‌تاپ در پاساژ پایتخت از رشد قیمت مدل‌های مختلف لپ‌تاپ خبر داد و علت این امر را انتشار اخباری در زمینه افزایش نرخ استانداردسازی و هزینه ترخیص لپ‌تاپ عنوان كرد.
بنی‌كریمی، كارشناس فروش شركت ارتاك نیز این گفته فروشندگان را تایید كرد و گفت: هزینه ترخیص لپ‌تاپ از گمرك تا حدودی افزایش یافته است.
این در حالی است كه گمرك جمهوری اسلامی این ادعا را تایید نمی‌كند و آن را كذب می‌داند.


برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید از همکاری شما ممنونیم

برای دریافت جدیدترین مطالب این وبلاگ در قسمت سمت راست وبلاگ (خبرنامه) ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید

سایت DaneshCom از تمامی عزیزانی که در زمینه وبلاگ نویسی مهارت دارند دعوت به همکاری در این سایت میکند

admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod
نوشته شده توسط میلاد در دوشنبه 22 بهمن 1386 و ساعت 08:02 ق.ظ
عمیق ترین کنسرت زیر آب برگزار میشود | خبر ,

با سلام نیما هستم این خیلی جالبه ۱۰۰ متر زیر اب کنسرت !!! حتما بخوانید و نظر بدید 

                                                                                                       "كیتی ملوا " ،خواننده ، ركورد عمیق‌‏ترین كنسرت زیر آب در جهان را ثبت می‌‏كند
به گزارش گروه هنر ایلنا ، وی پیش از برگزاری این كنسرت ، تحت پی معاینات پزشكی قرار گرفته است.
كنسرت وی در عمق بیش از 100 متری دریای شمال برگزار می‌‏شود
"ملوا " كه 22 سال دارد ، در حال حاضرمحبوب‌‏ترین هنرمند انگلستان به شمار می رود و آثارش جزو پر فروش‌‏ترین آثار این كشور هستند
وی سه ماه گذشته را صرف برگزاری تور موسیقی در آمریكا كرده و می گوید : ثبت ركورد بزرگ‌‏ترین كنسرت غیر ساحلی اروپا بسیار هیجان انگیز است
لازم به ذكر است كه كنسرت وی در یكی از سكوهای گاز دریای شمال برگزار می‌‏شود
زمان برگزاری این كنسرت امروز است و كارگران دكل گاز و یك داور رسمی آن را مشاهده می‌‏كنند
شبكه نوروژی NRK نیز كنسرت را به طور مستقیم پخش می‌‏كند


برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید از همکاری شما ممنونیم

برای دریافت جدیدترین مطالب این وبلاگ در قسمت سمت راست وبلاگ (خبرنامه) ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید

سایت DaneshCom از تمامی عزیزانی که در زمینه وبلاگ نویسی مهارت دارند دعوت به همکاری در این سایت میکند

admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod
نوشته شده توسط میلاد در پنجشنبه 11 بهمن 1386 و ساعت 04:01 ق.ظ
زنده کردن باتری های مرده لپ تاپ ، به روشی اعجاب انگیز! | آموزش ,

زنده کردن باتری های مرده لپ تاپ ، به روشی اعجاب انگیز!

باتری های معمولی لپ تاپ نیز همانند سایر وسایل الکترونیکی برای خود عمر مشخصی دارند. این باتری ها معمولأ پس از 1 تا 2 سال کار مداوم ، کارایی اصلی خودشان را از دست میدهند و در نهایت تنها میتوانند 10 تا 15 دقیقه شارژ خود را حفظ کنند. در صورتی که باتری لپ تاپ شما نیز به این بلا دچار شده است پیش از هر اقدام دیگری دست نگاه دارید و این ترفند واقعأ اعجاب انگیز با روشی اعجاب انگیزتر را بر روی باتری خود را اعمال کنید! چرا که با این کار میتوانید جان دوباره ای به باتری ببخشید و به نوعی آن را احیا کنید ، چرا که مجددأ باتری میتواند 1 الی 2 ساعت شارژ خود را نگه دارد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.

توجه: برای خواندن ادامه این ترفند بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


ادامه مطلب

برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید از همکاری شما ممنونیم

برای دریافت جدیدترین مطالب این وبلاگ در قسمت سمت راست وبلاگ (خبرنامه) ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید

سایت DaneshCom از تمامی عزیزانی که در زمینه وبلاگ نویسی مهارت دارند دعوت به همکاری در این سایت میکند

admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod
نوشته شده توسط میلاد در پنجشنبه 11 بهمن 1386 و ساعت 04:01 ق.ظ
‏Resident Evil: Extinction | فیلم ,

اهریمن مقیم: انهدام
‏Resident Evil: Extinction

کارگردان: راسل مالکاهی. فیلمنامه: پل دابلیو. اس. اندرسون. موسیقی: چارلی کلوزر. مدیر فیلمبرداری: دیوید جانسون. ‏تدوین: نیون هاوی. طراح صحنه: یوجینو کابالرو. بازیگران: میلا یووویچ[آلیس]، عوده فهر[کارلوس الیویرا]، الی ‏لارتر[کلر ردفیلد]، ایان گلن[دکتر آیزاکز]، آشانتی[پرستار بتی]، مایک اپس[ال. جی.]، کریستوفر ایگان[میکی]، ‏اسپنسر لاک[کی-مارت]، جیسون اّمارا[آلبرت وسکر]. 95 و 93 دقیقه. محصول 2007 فرانسه، استرالیا، آلمان، ‏انگلستان، آمریکا. نام دیگر: ‏Resident Evil 3‎، ‏Resident Evil: Afterlife‏. ‏
چند سال بعد از فاجعه شهر راکون، آلیس تنها مانده و تبدیل به مایه دردسر شده است. او سعی دارد تا زنده مانده و ‏کمپانی آمبرلا را که توسط آلبرت وسکر شرور اداره می شود، نابود کند. محقق ارشد کمپانی آمبرلا دکتر آیزاکز است ‏که در شرارت دست کمی از رئیس خود ندارد و در آزمایشگاهی زیر زمینی سرگرم کار است. آلیس در گذر از ‏صحرای نوادا و شهر لاس وگاس بار دیگر با کارلوس و گروهش برخورد می کند که حفاظت از کاروانی به رهبری ‏کلر ردفیلد را بر عهده دارند. آلیس به آنها برای انهدام انبوه زامبی ها کمک می کند، اما وجود خود او نیز می تواند برای ‏آنان خطرناک باشد. چون دکتر آیزاکز از طریق ماهواره موفق به ردیابی او می شود. آلیس که محل آزمایشگاه را کشف ‏کرده، به آنجا می رود تا آیزاکز را نابود کند. در آنجا می فهمد که خون وی تنها سازنده پادزهر برای مقابله با ویروس ‏مرگبار تی است، که باعث مرگ میلیون ها انسان شده است...‏‏

چرا باید دید؟

اهریمن مقیم یا خطر میکربی[‏Biohazard‏] یکی از پدیده های فرهنگی روزگار ماست. یک بازی ویدیویی که اولین بار ‏در 1996 منتشر شد و بعدها تبدیل به قصه مصور، رمان و سه فیلم هالیوودی[تا امروز] شده است. تاکنون 15 نسخه از ‏این بازی عرضه شده و فیلم های ساخته شده بر اساس این بازی پول و شهرت برای سازندگان آن به ارمغان آورده است. ‏سهم اصلی این موفقیت به میلا یووویچ بازیگر اصلی فیلم تعلق دارد. اولین قسمت این پروژه سینمایی 5 سال قبل توسط ‏پل اندرسون و دومین قسمت آن دو سه سال قبل به کارگردانی الکساندر ویت تولید شد. هر دو نفر کارگردان های شناخته ‏شده ای نبودند، اما راسل مالکاهی پیشینه ای طولانی تر و مثبت از آنها دارد. تبحر او در ساختن فیلم های پر حادثه در ‏ژانر علمی تخیلی یا فانتزی[مانند های لندر/کوه نشین] سبب انتخا او برای کارگردانی قسمت فعلی است و در مقایسه با ‏دو نفر قبلی حاصل کار به مراتب تماشایی تر است. ‏
اهریمن مقیم از عناصر گونه ترسناک، پیرنگ بسیار پر پیچ و خم و صحنه های اکشن چشمگیر بهره مند است که ‏دوستدارن و تحسین کنندگان زیادی دارد. مضمون آخر زمانی آن توانسته در میان منتقدان سینما طرفدارانی برای خود ‏دست و پا کند تا آن را متاثر از فضای ملتهب سیاسی دنیای امروزی و خطر قریب اولوقع یک فاجعه زیست محیطی و ‏انسانی ارزیابی کنند. وقوع حوادثی چون 11 سپپتامبر نیز مفسران آن را صاحب دلایلی عینی کرده است. درچنین ‏شرایطی نمی توان و نباید از کنار چنین پدیده ای بی اعتنا گذر کرد. محبوبیت بی چون و چرا بازی و فیلم پر از خشونت ‏آن و استقبال جوانان که تولید قسمت های بعدی را تضمین می کند[قسمت بعدی در سال آینده به نمایش در خواهد آمد]، ‏بر اهمیت آن می افزاید. اهریمن مقیم تا این لحظه اولین سه گانه سینمایی بر اساس یک بازی ویدیویی است که ‏تماشاگرانش را به مبارزه ای خشن و قاطع با حملات تروریستی میکربی فرا می خواند. چیزی که در زمانه امری ‏محتمل است و می تواند دنیا را به سوی آخر زمان هدایت کند. اما اهریمن مقیم می گوید پس از اخر زمان نیز می تواند ‏انهدامی دیگر در راه باشد. پس فاجعه بزرگ تر از این حرف هاست. گفتن این که لشگر زامبی ها یا صاحبان کمپانی ‏آمبرلا سمبل چه کسانی هستند، بیهوده است. تشویق به عمل گرایی مدت زمان زیادی است که در فیلم های هالیوودی ‏تبلیغ می شود. بنابر این عرض خود نمی بریم و زحمت شما هم نمی داریم. اگر شما هم از دوستداران این بازی/فیلم ‏هستید، برای دیدن ساخته 45 میلیون دلاری مالکاهی بشتابید. ولی اگر تاکنون با این پدیده آشنا نبودید، یقیناً قسمت سوم ‏در مقایسه با دو فیلم پیشین نقطه آشنایی بهتری است!‏
ژانر: اکشن، ترسناک، علمی تخیلی، مهیج.‏


برای حمایت از ما روی تبلیغات زیر کلیک کنید از همکاری شما ممنونیم

برای دریافت جدیدترین مطالب این وبلاگ در قسمت سمت راست وبلاگ (خبرنامه) ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید

سایت DaneshCom از تمامی عزیزانی که در زمینه وبلاگ نویسی مهارت دارند دعوت به همکاری در این سایت میکند

admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod admethod
نوشته شده توسط میلاد در پنجشنبه 11 بهمن 1386 و ساعت 04:01 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ وبلاگ جدید WWW.DANESHCOM.MIHANBLOG.COM+ نحوه تبدیل ویندوز کامپیوتر به یک ویندوز سخنگو+ ترفندهای ویندوز XP + آشنایی با اكسس+ ارتباط دو کامپیوتر از طریق کابل سریال یا موازی+ رتباط دو کامپیوتر از طریق کابل سریال یا موازی+ به دست آوردن ژسورد یاهو میل+ فریناز و سوگند - رومی+ یاس - به امید ایران+ Black Stone - شقایق+ صلح تویی - یاس+ امیر شاخ و یاسر شک - 2 آهنگ جدید+ صلح تویی - یاس+ Scorpion Team - 3 آهنگ جدید+ فشی و مسعود و شیدا - چترتو ببند

صفحات: 1 2